KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072040
nr 1407 2040
Märta Gustafson Wennlund. Sjömack. Signerad, daterad -52. Olja på pannå, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 66x77cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:29:08
5/7 19:38:45